Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne wnętrza kuchenne dopasowane do potrzeb klienta. Na każdym etapie projektu, dbamy o każdy najmniejszy szczegół wytyczając z naszymi klientami nowe trendy wzornicze i funkcjonalne naszych kuchni. Przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych i wspieraniu tradycyjnego rzemiosła tworzymy unikalne meble kuchenne na wymiar – odznaczające się walorami estetycznymi oraz użytkowymi. Unikalne aranżacje powstają dzięki połączeniu najwyższej jakości, wizjonerskiego designu oraz kompleksowości naszych usług.

Sukces projektu oparty jest zawsze na inspiracji

Inspiracja powoduje natchnienie zarówno u klienta jak i projektanta. Sugestią do pomysłu, są zazwyczaj najprostsze rzeczy, które nas otaczają na co dzień. Bodźce, które odbieramy ze świata zewnętrznego wywołują u nas różne uczucia, które w połączeniu z fachowym okiem naszego konsultanta oraz odpowiednim wigorem zespołu łączą elementy układanki krążące nam po głowie.

Tworząc wnętrza stawiamy na niekonwencjonalną kreatywność

Kreatywność która będzie niepowtarzalna. Zabawa wszelkiego rodzaju fakturami, materiałami, kolorami, schematami sprawia, że projekty Interno są bezdyskusyjnie zachwycające. Zachowujemy smaczny balans pomiędzy nowoczesnością, a klasyczną formą aranżacji, dzięki temu idealnie wpisujemy się w gusta naszych klientów.