Menu

Styl nowoczesny

Kuchnia, która właśnie ze względu na swoją rewolucyjną formę z obecną modą i trendami jest ponadczasowa, potrafi zaznaczyć swoją obecnością przestrzeń w każdym współczesnym domu. Tworząc wnętrza stawiamy na niekonwencjonalną kreatywność, która będzie niepowtarzalna. Zabawa wszelkiego rodzaju fakturami, materiałami, kolorami, schematami sprawia, że nasze projekty są bezdyskusyjnie zachwycające. Zachowujemy smaczny balans pomiędzy nowoczesnością, a klasyczną formą aranżacji, dzięki temu idealnie wpisujemy się w gusta naszych klientów.

Odważne, lecz przemyślane decyzje są wisienką na torcie niebanalnej kompozycji. Chętnie eksperymentujemy, jednocześnie pamiętając, że bazą każdego projektu jest ponadczasowa klasyka gatunku. Tworzenie nowej przestrzeni wymaga głowy pełnej pomysłów, poczucia estetyki lecz niebagatelnym punktem jest doświadczenie. Tacy właśnie są nasi projektanci. Pełni profesjonalizmu i kreatywności. Ciągle szukający niebanalnych rozwiązań, wypełnieni chęcią do działania oraz kreatywnością. Nasi pracownicy są odzwierciedleniem naszych klientów, którzy tak jak oni są świadomi swoich potrzeb, pełni odwagi by podjąć niekonwencjonalne decyzje.

Miejsce realizacji

Realizacja w Warszawie.

Styl klasyczny

Moda przemija, styl jest wieczny. Esencja eleganckiego projektu kuchni. Głównym celem naszego zespołu jest odbieganie od przeciętności. Szukamy mistrzowskich rozwiązań, które zaskoczą domowników, a zarazem będą niezwykle praktyczne. W realizacjach stosujemy wyważoną lekkość ,która jest kluczowa dla nowoczesnego charakteru.

Stylowe i eleganckie formy, które stosujemy są charakterne, ale jednocześnie plastyczne ,aby ostatecznego kształtu nadali im przyszli użytkownicy. Dzięki temu każdy projekt jest niepowtarzalny. Nasze kuchnie projektujemy tak, aby ściśle odpowiadały potrzebom naszych klientów. Kuchnie Stolarni Rzeszowskiej to więcej niż meble. Są one odzwierciedleniem codziennych spotkań, ciepła, wszechstronności. Chcemy ,aby sprostały oczekiwaniom i codziennym wyzwaniom.

Miejsce realizacji

Realizacja w Rzeszowie

Styl współczesny

Wszechstronna, przyjazna, współczesna. Architektoniczna równowaga, w której oryginalność i naturalność łączą się ze sobą. Sukces projektu oparty jest zawsze na inspiracji ,która powoduje natchnienie zarówno u klienta ,jak i projektanta. Sugestią do pomysłu, są zazwyczaj najprostsze rzeczy, które nas otaczają na co dzień. Bodźce ,które odbieramy ze świata zewnętrznego wywołują u nas różne uczucia, które w połączeniu z fachowym okiem naszego konsultanta oraz odpowiednim wigorem zespołu łączą elementy układanki krążące nam po głowie.

W konsekwencji tworzy się wyraźny pejzaż pomysłów , które po czasie tworzy oryginalną całość. Kluczowym punktem tworzenia projektu są doznania, emocje, których domem jest serce człowieka. Zatem zastanówmy się, gdzie jest serce domu? Odpowiedź jest jedna, w kuchni. W kuchni, którą projektujemy z pasją. Dlatego tak ważne jest ,aby to miejsce, było dopasowane do naszych odczuć, potrzeb. Tam tętni codzienne życie rodzinne i nie tylko, to na tamtej scenie wiele się w przyszłości wydarzy.

Miejsce realizacji

Realizacja w Krakowie.